Awards

Achievements

Achievements
CLASSNAME OF STUDENTSACHEIVEMENTS/MEDALS
I B• ABHINAV BANDISKATING – 2 BRONZE MEDAL
II • SANCHIT WALUNIRUNNING RACE – BRONZE MEDAL
II • CARMEL KENNEDYTAEKWONDO – GOLD MEDAL
• MUKESH GUPTAKABBADDI – GOLD MEDAL
IV A • NIRANJAN KOHINKARDRAWING – BRONZE MEDAL
• EMMANUEL KENNEDYTAEKWONDO – SILVER MEDAL
• NIDHI PATIL COMPUTER OLYMPIAD- GOLD MEDAL
• ISHWARI AHERFOOTBALL- GOLD MEDAL
• SHREYASI TADKARIIMO- GOLD MEDAL
• SAMRUDHI WANKHADE IMO – GOLD MEDAL
• GITESH RANA ABACUS- 2 TROPHY
• ADITYA RAJPUT RUNNING RACE- GOLD MEDAL
• SARTHAK RAMANETAEKWONDO – GOLD MEDAL
IV B• DEVANG SHIMPIDRAWING – BRONZE MEDAL
• SHREYA BHOGEDRAWING – SILVER MEDAL
V • KAUSTUBH RAUTSKATING – SILVER MEDAL
• ATHARVA GODSESKATING – SILVER MEDAL
VI• ADARSH TIWARI COMPUTER OLYMPIAD- SILVER MEDAL
VII• DURVA JADHAVTAEKWONDO – BRONZE MEDAL
• ARUSHI GUPTAKARATE – BRONZE MEDAL
• LIKHIT SALUNKEISO – BRONZE MEDAL
• PIYUSH PHATANGUDEKABBADI – GOLD MEDAL
KHO-KHO – 2 BRONZE MEDAL
• VINAYAK KUCHEKARKABADDI – GOLD MEDAL
VIII• SANYUJA ZAGADE IEO- SILVER MEDAL
CAMLIN ART CONTEST – 2 SILVER MEDAL
ABACUS- 5 GOLD MEDAL , 2 TROPHY
MATHS QUIZ- 1 SILVER MEDAL
• AISH VISHWAKARMA IEO – BRONZE MEDAL
CAMLIN ART CONTEST- SILVER MEDAL
• HARSHADA JAGTAP ABACUS- 2 GOLD MEDALS , 1 TROPHY
• SANIKA THAKARE MARATHON – TROPHY
• ANIKA GUPTAIMO- GOLD MEDAL,ISO- SILVER MEDAL
• HARSHALI RAJPUTABACUS- 1 TROPHY, DANCE- GOLD MEDAL
IEO- GOLD MEDAL , DRAWING- GOLD MEDAL
IMO- GOLD MEDAL
• SANIYA SINGH PREFOUNDATION EXAM COURSE- TROPHY
IEO – GOLD MEDAL,CHESS- SILVER MEDAL
• PRIYANSHU SINGHRUNNING RACE- 2 GOLD MEDAL, 1 SILVER
VOLLEYBALL- 1 GOLD MEDAL
• ANSU ELSA PHILIP FOOTBALL – 2 SILVER MEDAL , GOLD MEDAL
BASKETBALL- 2 GOLD MEDAL
• TAIBA ANSARI TAEKWONDO – 2 SILVER MEDAL
• MAHESH KALERUNNING RACE- SILVER MEDAL
• YASH KHUDEG.K OLYMPIAD EXAM- BRONZE MEDAL
• VAIBHAVI BHALEKAR ABACUS – TROPHY
• OMKAR KALE RUNNING RACE – 1 GOLD MEDAL . 2 SILVER MEDAL
LONG JUMP- GOLD MEDAL , BRONZE MEDAL
IMO- SILVER MEDAL
• PRATHAMESH PAWARCHESS- 1 BRONZE MEDAL
• ONKAR KARGAL SKATING- 1 TROPHY, 2 GOLD MEDAL, 2 SILVER MEDAL, 2 BRONZE MEDAL
• DEVENDRA NAVEGIRERUNNING RACE – 2 BRONZE , 2 SILVER MEDAL